NATÁČENÍ

Protože jednoduše sdělíte vše důležité nejefektivnější a nejrychlejší možnou cestou. Proč by měl potencionální zájemce, klient nebo divák číst zdlouhavé texty? Nabízíme reklamní videa, reportáže , hudební videoklipy, animovaná videa, výuková videa, firemní promovidea a svatební videa. Videa dnes představují nejpopulárnější způsob sdělení velkého množství informací. Během pár vteřin můžete sdělit divákovi vše, co by o Vaší firmě nebo produktu měl vědět. S tím jak správně diváka zaujmout vám zase pomůžeme my. Níže se nachází různé kategorie služeb které nabízíme, tak se nezapomeňte podívat na ukázky.

REKLAMNÍ VIDEA

Reklamní videa jsou stavebním kamenem propagace každé firmy, podnikatele či jednotlivce. V dnešní uspěchané době už není mnoho času na čtení a fotky nemusí sdělit všechny potřebné informace. Video je tak nejrychlejší a nejpoutavější způsob sdělení a šíření informací, nebo propagace.

ANIMOVANÁ VIDEA

Animovaná videa se v dnešní době těší velké oblibě. Není divu, protože ve světě animací neexistují hranice. Ať už jste podnikatel a chcete svým klientům jednoduše popsat své služby, nebo kapela co prostě jen touží po netradičním hudebním videoklipu, animace jsou pro Vás to pravé.

HUDEBNÍ VIDEA

Vypustit do světa skladbu a doufat, že bude mít velké dosahy a přiláká mnoho nových fanoušků dnes už není jen tak. Konkurence je velká a bez hudebního klipu jako by písnička přicházela o jednu dimenzi. U nás to dobře víme a proto pro muzikanty nabízíme veškeré moderní formy hudebních videoklipů. Od animovaných lyric videí až po záznamy live koncertů. Nic není nemožné.

REPORTÁŽNÍ VIDEA

Pořádáte nejrůznější akce, sportovní utkání nebo hudební festivaly? Náš tým dokáže perfektně zachytit atmosféru vaší akce a přizpůsobit střih videa vámi zvolené cílové skupině. Takové video vám pak nejen poslouží jako vzpomínka pro zúčastněné, ale taky spolehlivě přiláká lidi na další ročník. Takzvané "aftermovie" jsou dnes velice populární a můžeme se s nimi setkat téměř na každém hudebním festivalu.

SVATEBNÍ / PLESOVÁ VIDEA

Máte svůj velký den a chcete na něj mít nejen krásnou vzpomínku, ale ohromit i všechny kamarády a známé? Konec zdlouhavým a nudným záznamům. Naše videa jsou vždy ohromující a zachytávají atmosféru celého vašeho dne v několika minutách. Ať už jde o svatbu, maturitní ples či snad oslavu narozenin, na naše video se vždy znovu a rádi podíváte.