top of page
WEB kopie_edited_edited.jpg

AŤ UŽ REKLAMA, NEBO OCHRANA, OBOJÍ JE STEJNĚ DŮLEŽITÉ

Untitled-1_edited.jpg

VAŠE AUTO, VÁŠ STYL! 

OCHRANA
Nabízíme celkový i částečný ochranný polep laku PVC i PPF. 

JEDINEČNOST
Vaše auto může ozdobit libovolný a jedinečný vhled potisků. Nejsou žádné hranice

REKLAMA
Kvalitní reklamní polep automobilu dodá nejen ochranu laku, ale i prestiž.

WEB_2.jpg

OCHRANA AUTOLAKU

Nechte si ochránit karoserii čirou, skoro neviditelnou fólií. Fólie Vám také zajistí ochranu proti drobným kolizím na parkovišti, oděrkám v terénu a proti odletujícím kamínkům. Fólie dokáže ochránit nový lak, nebo povrch, který nechcete mít po používání poškozený. Navíc zvírazní přirozený lesk a hloubku laku. Ochranu nabízíme jak ve variantě PVC, tak i PPF. Poradíme Vám, která je pro Vaše vozidlo nejlepší.

3ea94635-2957-432a-a945-28cb5c6f41f7.JPG

REKLAMNÍ POLEPY

Velmi zajímavou formou reklamy jsou bezesporu reklamní polepy. Reklamní fólie na auto je velmi působivým a dlouhotrvajícím prostředkem, jak zapůsobit na vaše zákazníky. Zajistíme Vaší společnosti atraktivní a zároveň efektivní způsob zviditelnění.

2c8ab955392609.5f63b1d2d4553.jpg

VLASTNÍ DESIGN

Chcete něco zcela jedinečného? Naši designéři vám pomohou navrhnout jedinečný polep, díky kterému bude vaše auto zaručeně středem pozornosti. Každý takový projekt je pro nás výzvou. Naší prací je tvořit originály.

KLIDNĚ SE OZVĚTE

Líbí se vám některá z našich služeb, ale bojíte se ceny? Napište nám nezávazně svůj požadavek a my vám provedeme bezplatnou kalkulaci.

Jméno: *

Email: *

Telefon

Zpráva:

Děkujeme! Zpráva byla odeslána.

bottom of page